Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Дата: 11 грудня 2020 о 10:42
68 переглядів

Цього року Всеукраїнський тиждень права в Ожидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся різнопланово і цікаво. Розпочався традиційно: з участі команди школи у другому етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства, де учениця 11 класу Мадзей Настя зайняла друге місце.

Молодші школярі оформили виставку малюнків « Моя щаслива родина». Для учнів 7 класу проведена гра «Права дитини», метою якої було ознайомлення учнів із Конвенцією про права дитини, виховання в них поваги до прав та основних обов’язків  людини та громадянина. Вивчали Конвенцію шляхом розв’язування цікавих ребусів та кросвордів.
Десятикласники  взяли участь у брейн-ринзі «Юні знавці права», під час якого збагатили свої вміння та навички з курсів морально-етичного спрямування, вдосконалили вміння логічно мислити, висловлювати свою думку.
У кожному класі класні керівники провели  виховні години: «Вчимося бути добрими людьми», «Ввічливість -  важлива чеснота» (1-4 класи); «Мій світ без насильства»,«Насильство в дитячому колективі – актуальна проблема?!» (5-8 класи); «Попередження булінгу серед підлітків», «Конфлікти в учнівському середовищі: причини виникнення, шляхи запобігання та розв’язання»(9-11 класи).
      9 грудня відбувся Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Декларації прав людини ( 9 клас), на якому учні прослідкували складний  історичний шлях зародження, розвитку і становлення прав людини і дитини в історії людства і українського народу, ознайомились з вітчизняними і міжнародними нормативно-правовими актами щодо прав людини.
Проведені заходи показали учням, що існує багато прав, які вони мають знати й реалізовувати щодня. Але повинні пам`ятати, що їх права не мають порушувати права інших людей. Ці права гарантуються державою. Із віком у них з`являться нові обов`язки та відповідальність. Існує також багато законів, у яких закріплюються ці обов`язки. Незнання законів не звільняє  від відповідальності.
(вчитель правознавства Руда Н.Т.)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.